Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47095
Stary 11.06.2011, 12:12
Odeszło rzeczywiście sporo zawodników, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że byli to zawodnicy słabi. Nawet jeże li Wisła czeka na zawodników którym kończą się kontrakty to i tak ci piłkarze będą lepsi od tych którzy odeszli.



Odpowiedz cytując