Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14054
Stary 11.06.2011, 12:11
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...mecz-najwiecej
Oglądalność meczów z zeszłego sezonu, w sumie jestem zaskoczony na plus, bo ostatnio jak widziałem takie wyniki to były o jakąś połowę mniejsze. Liga zrobiła się ciekawsza
Wychodzi na to że najwiekszą oglądalność mają mecze Amiki. Cztery pozycje z najwiekszą oglądalnością to ich mecze.
Odpowiedz cytując