Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
14054
11.06.2011, 12:11
SZYMEK_TSW
napisał(a):
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...mecz-najwiecej
Oglądalność meczów z zeszłego sezonu, w sumie jestem zaskoczony na plus, bo ostatnio jak widziałem takie wyniki to były o jakąś połowę mniejsze. Liga zrobiła się ciekawsza
Wychodzi na to że najwiekszą oglądalność mają mecze Amiki. Cztery pozycje z najwiekszą oglądalnością to ich mecze.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68