|
Co do transferów - celujemy w zawodników, którym w czerwcu kończą się kontrakty - ewentualnie pieniądze mogą znaleźć się na napastnika. Okienko tak na prawdę jeszcze się nie rozpoczęło także nie można wyrokować czy ktoś jednak od nas nie odejdzie jak również nie opuści zespołu z powodu braku miejsca w pierwszej 11-stce vide Garguła czy Jirsak - wbrew pozorom wcale środek pola nie wygląda tak rewelacyjnie o czym przekonaliśmy się w kilku ważnych spotkaniach na wiosnę - Melikson ok, ale Wilk, Sobol - to w pierwszym przypadku nie zawodnik na LM a w drugim również - środek pomocy miało się wrażenie wygląda jak ser szwajcarski.
|