Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47087
Stary 11.06.2011, 11:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie gniewaj się, ale masz jakieś problemy z czytaniem?

Kolega wujekWojtek odpisał wcześniej gdzie były te newsy, jakoby się nim interesujemy. Specjalnie dla Ciebie jeszcze raz:

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/4...-wisly-krakow/
jest już w Rapidzie Wiedeń
http://www.bndestem.nl/sport/sportal...Rapid-Wien.ece

Mama nadzieje że ofensywni gracze jacy będą przychodzili do Wisełki to będą zawodnicy w kwiecie wieku 22-28 letni (jak Melex czy Gienek) a nie 30-35 letni
Odpowiedz cytując