Ogryzek napisał(a):

jest już w Rapidzie Wiedeń
http://www.bndestem.nl/sport/sportal...Rapid-Wien.ece
Mama nadzieje że ofensywni gracze jacy będą przychodzili do Wisełki to będą zawodnicy w kwiecie wieku 22-28 letni (jak Melex czy Gienek) a nie 30-35 letni