Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47079
Stary 11.06.2011, 11:43
Osobiście czekałem jak rozwiąże się sprawa z Osmanem. Dla mnie to był priorytet, by zatrzymać tego zawodnika, bo zrobił na mnie piorunujące wrażenie i całkowitą głupotą byłaby strata właśnie Chaveza. Po raz kolejny jednak nie zawiódł mnie pan Valckx i tym samym zdobywa coraz większa zaufanie u mnie. Wreszcie Wisła ma ludzi odpowiedzialnych za transfery z prawdziwego zdarzenia i wieje profesjonalizmem z ich strony.

Tak samo profesjonalnie przeprowadzili transfer Ilieva. Bez problemów, bez szumów w mediach, jakichś chorych zwrotów akcji z którymi wielokrotnie już mieliśmy do czynienia w ubiegłych latach. W tej kwestii cholernie się rozwija Wisełka i ja głęboko wierzę, że te działania doprowadzą do sukcesów Lidze Mistrzów czy nawet Lidze Europejskiem, bo nie mam zamiaru być wybrednym w kwestii europejskich pucharów po latach posuchy i porażek z zespołami pokroju Lumbago Tallin czy FC Karabin.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując