Wyświetl pojedynczy post
night8484
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47076
Stary 11.06.2011, 11:34
skoro poszukują kreatywnego pomocnika to trzeba było zastanowić sie nad Jeżem,a napastnika nad Sikorskim(mowa była ok.3 mln zl tyle podobno dała Polania) według mnie dobra cena i nowi zawodnicy napewno podnieśli by poziom i rywalizacje w zespole, a tak będziemy sie bujać i szukać zawodników na te pozycje, a prawda jest taka że powinni być dzisiaj zaprezentowan,Zaczynają sie zgrupowania ,a potrzebnych zawodników brak.Jednyną dobrą inf jest to,że nikt nie odchodzi.
Odpowiedz cytując