Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47072
Stary 11.06.2011, 11:26
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
Łatwiej do LE jak przejdziemy 3 rundę, bo wtedy ją mamy w kieszeni. Ale jak w 4 nie trafimy na Rangers Kopenhaga to jest szansa na LM
najpierw trzeba przejsc druzyny pokroju Levadii we wczesniejszych rundach ,a potem sie bedziemy martwic o Rangersów
Odpowiedz cytując