JarekTSW napisał(a):

Łatwiej do LE jak przejdziemy 3 rundę, bo wtedy ją mamy w kieszeni. Ale jak w 4 nie trafimy na Rangers Kopenhaga to jest szansa na LM
|
najpierw trzeba przejsc druzyny pokroju Levadii we wczesniejszych rundach ,a potem sie bedziemy martwic o Rangersów