Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47070
Stary 11.06.2011, 11:25
Łatwiej do LE jak przejdziemy 3 rundę, bo wtedy ją mamy w kieszeni. Ale jak w 4 nie trafimy na Rangers Kopenhaga to jest szansa na LM
Odpowiedz cytując