Maciuś napisał(a):

|
Do jutra ma juz byc znany caly sklad?
|
Nie. Stan powiedział, że nie będzie się śpieszył by nie podjąć gorszej decyzji.
Cikos i Siwakow odeszli. Klub wysłał tylko zapytanie co do wypożyczenia na kolejny rok, ale sam chyba w to nie wierzy.
Są po słowie mniej więcej z dwoma piłkarzami, a chcą sprowadzić 4-5 jakościowych zawodników, ale Stan zaprzeczył, że miałoby się pojawić jakieś wielkie nazwisko.
Gość który wymyślił RvN w Wiśle nieźle zamieszał na kilku kontynentach
