Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47062
Stary 11.06.2011, 11:15
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Do jutra ma juz byc znany caly sklad?
Nie. Stan powiedział, że nie będzie się śpieszył by nie podjąć gorszej decyzji.

Cikos i Siwakow odeszli. Klub wysłał tylko zapytanie co do wypożyczenia na kolejny rok, ale sam chyba w to nie wierzy.

Są po słowie mniej więcej z dwoma piłkarzami, a chcą sprowadzić 4-5 jakościowych zawodników, ale Stan zaprzeczył, że miałoby się pojawić jakieś wielkie nazwisko.

Gość który wymyślił RvN w Wiśle nieźle zamieszał na kilku kontynentach
Odpowiedz cytując