|
Stan mówi, że Venegoor of Hesseleink do nas nie przyjdzie.
Wasyl też nie przyjdzie.
Klub chce wypożyczyć Sivakowa jeszcze na rok ale może być to trudne i nie zależy od nich. Klub jest blisko pozyskania innego środkowego pomocnika.
Nie ma żadnego oficjalnego zapytania o naszych graczy z innych klubów.
Powód: edycje na bieżąco
Ostatnio edytowane przez riv : 11.06.2011 o godz. 11:08.
|