Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
47038
11.06.2011, 10:47
no bez żartów... elegancko jak na piłkarza
właśnie sam przyznał, że jego inglisz nie jest fantastic
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan