Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
47032
11.06.2011, 10:40
No to na teraz został nam Burliga - nieporozumienie i Kowalski - nieporozumienie i tyczkarz Bunoza a prawdopodobnie przyjdzie ten Holender, który był na testach. Ktoś lepszy od Cikosa kosztowałby większe pieniądze.
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B