Karherop napisał(a):

Też jestem zdania , że największy problemem dla ZIKiTu będą sukcesy Wisły . Jeśli np na faze grupową europejskich pucharów nie będziemy grać u siebie , ta firma już nigdy w życiu nie dostanie poważnej oferty w branży sportowej ( pomijajac fakt że pomyłką jest że buduje stadion Wisły ) . Wstyd na całą Polskę i w dodatku na Europę ...
......
|
Jakiej oferty chłopie, ZIKIT to jednostka miejska Zakład Infrastruktury Komunalnej i Transportu - nie dość że nie firma , to zajmująca się ogólnie rzecz ujmując transportem i drogami