Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#789
Stary 11.06.2011, 09:57
W tym momencie każdy, kto będzie przychodził pracować do Wisły ma prawo myśleć:

Cytat:
A co będzie jeżeli jakiś Pan Zdzich, który mnie nie lubi zgłosi do prokuratury podejrzenie, że sprzedawałem mecze żeby mnie, niewinnego człowieka wrobić? Przecież oni wtedy nie będą pytać o żadne dowody, tylko mnie wywalą i zostanę z rodziną bez środków do życia! Może lepiej pójdę pracować gdzie indziej...
Wg mnie Klub popełnia duży błąd działając tylko na podstawie tego, że komuś postawiono zarzuty (i pozbywając się ponoć dobrego fachowca, któremu NIC NIE UDOWODNIONO). Ale to decyzja Klubu i trzeba ją uszanować.
Odpowiedz cytując