Karherop napisał(a):

|
Też jestem zdania , że największy problemem dla ZIKiTu będą sukcesy Wisły . Jeśli np na faze grupową europejskich pucharów nie będziemy grać u siebie , ta firma już nigdy w życiu nie dostanie poważnej oferty w branży sportowej ( pomijajac fakt że pomyłką jest że buduje stadion Wisły ) . Wstyd na całą Polskę i w dodatku na Europę ...
|
Ich to absolutnie wali!
ZIKiT nie jest firmą budowlaną tylko jednostką miejską - dopóki w mieście będzie się coś budowało/remontowało oni będą mieli robotę.