Wyświetl pojedynczy post
ciesla093
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9774
Stary 11.06.2011, 08:55
Możliwe że Stan mógłby wynegocjować dobrą kwotę za Sobiecha... Było by super gdyby do nas przyszedł, byśmy mieli dwóch najlepszych młodych piłkarzy w Wisełce(Mały drugi)
Odpowiedz cytując