Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ciesla093
Member
Od: 01.2011
Offline
#
9774
11.06.2011, 08:55
Możliwe że Stan mógłby wynegocjować dobrą kwotę za Sobiecha... Było by super gdyby do nas przyszedł, byśmy mieli dwóch najlepszych młodych piłkarzy w Wisełce(Mały drugi)
ciesla093
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla093
Znajdź inne posty napisane przez ciesla093