|
Też jestem zdania , że największy problemem dla ZIKiTu będą sukcesy Wisły . Jeśli np na faze grupową europejskich pucharów nie będziemy grać u siebie , ta firma już nigdy w życiu nie dostanie poważnej oferty w branży sportowej ( pomijajac fakt że pomyłką jest że buduje stadion Wisły ) . Wstyd na całą Polskę i w dodatku na Europę ...
Zresztą do dziś nie mogę zapomnieć konferencji z września ubiegłego roku gdzie Niedziałkowska była zbulwersowana sugestiami dziennikarza że nie zdążą ze stadionem do listopada 2010 ...
Gdyby za każdy dzień opóźnienia miała płacić 1000 złotych z własnej kieszeni to ten stadion byłby gotowy w lutym . Nie mogę uwierzyć w to że nikt finansowo nie odpowiada za dotrzymywanie terminów na budowie , skandal to mało powiedziane..
|