Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18827
Stary 11.06.2011, 08:09
Może w Wiśle się wpienili i postanowili miasto przycisnąć. Mianowicie do tej pory czekali, słuchali obietnic, publicznie nie mieli pretensji o wleczącą się budowę.

Teraz sprawa wygląda tak. Jeśli awansujemy do fazy grupowej a w 2 m-ce nie oddacie stadionu informacja o cyrku i waszych wałkach pójdzie w całą Polskę i dalej.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując