|
Może w Wiśle się wpienili i postanowili miasto przycisnąć. Mianowicie do tej pory czekali, słuchali obietnic, publicznie nie mieli pretensji o wleczącą się budowę.
Teraz sprawa wygląda tak. Jeśli awansujemy do fazy grupowej a w 2 m-ce nie oddacie stadionu informacja o cyrku i waszych wałkach pójdzie w całą Polskę i dalej.
|