Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46996
Stary 11.06.2011, 06:33
Ja też bym wolał młodszych i perspektywicznych, na których można zarobić. Tyle, że tacy... kosztują. A to najwyraźniej naszej "górze" już się tak bardzo nie podoba. Może wolą ściągnąć doświadczonych i tańszych, awansować do LM, tam zarobić porządną kasę i wtedy zainwestować w przyszłościowych graczy?

Jak już wcześniej pisałem, podpisywanie trzydziestoparolatków na rok/dwa nie jest sposobem na budowanie mocnych fundamentów. To ewidentnie dorywcza i krótkowzroczna polityka. Skoro my to widzimy, widzi to pewnie i nasz zarząd i sztab trenerski, więc pewnie mają coś w zanadrzu. Nie wierzę, żeby chcieli budować potęgę Wisły na bazie oddziału geriatrii...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując