Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek
Offline
#
46990
11.06.2011, 00:31
Franciszkowi chodziło o to, że po Euro inne kluby zarobią więcej na piłkarza bo sie tam wypromują a piłkarze Wisły nie, no niech powołałby Małeckiego a wierzż, że on we Wiśle zostanie
adamsubaru
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adamsubaru
Znajdź inne posty napisane przez adamsubaru