Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46989
Stary 11.06.2011, 00:26
Po piersze pisz normalnie. Po drugie w Wisle jest kadrowicz. Po trzecie co Wisła miała z tego, że było duzo reprezentantów ? - LM brak.
Odpowiedz cytując