Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46987
Stary 10.06.2011, 22:58
adamsubaru napisał(a):Wyświetl post
Hesselink to może nie RvN, ale bardzo dobry choć kontuzjogenny piłkarz, ma ,tylko, 32 lata nie 35 a na polską lige na jeden rok byłby w sam raz bo nie wierzę, że w tej lidze co to jest Ekstraklasa to by bramek nie strzelał i marketingowo byłby to dobry ruch a i pensji by pewnie dużej nie chciał
na ligę to my kupować nie potzrebujemy.my musimy mysleć o pucharach,a tam może okazać się,że to za mało.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując