adamsubaru napisał(a):

|
Hesselink to może nie RvN, ale bardzo dobry choć kontuzjogenny piłkarz, ma ,tylko, 32 lata nie 35 a na polską lige na jeden rok byłby w sam raz bo nie wierzę, że w tej lidze co to jest Ekstraklasa to by bramek nie strzelał i marketingowo byłby to dobry ruch a i pensji by pewnie dużej nie chciał
|
na ligę to my kupować nie potzrebujemy.my musimy mysleć o pucharach,a tam może okazać się,że to za mało.