Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
46982
10.06.2011, 22:34
hcgn
napisał(a):
Dobre i dobrze że przychodzi 'harpagan' a nie kolejna 'dziewczyna' z Bonarki..
'Dziewczyna' z Bonaki? I, że to miało śmieszne być?
Zobacz! Wszyscy leżą i nie mogą się podnieść po twoim sucharze..
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91