Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46982
Stary 10.06.2011, 22:34
hcgn napisał(a):Wyświetl post
Dobre i dobrze że przychodzi 'harpagan' a nie kolejna 'dziewczyna' z Bonarki..
'Dziewczyna' z Bonaki? I, że to miało śmieszne być?

Zobacz! Wszyscy leżą i nie mogą się podnieść po twoim sucharze..
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując