|
Jestem zdania, że Sobiech za 1 milion euro to byłby dobry zakup. Młody, świetny jak na polskie warunki piłkarz, nie jest kontuzjogenny, nie odbija mu sodówka. Spokojnie moglibyśmy na nim zarobić. Nie jest wielu piłkarzy w naszej lidze, których witałbym u nas z otwartymi rękami, ale Artura z pewnością.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|