Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9763
Stary 10.06.2011, 22:30
Jestem zdania, że Sobiech za 1 milion euro to byłby dobry zakup. Młody, świetny jak na polskie warunki piłkarz, nie jest kontuzjogenny, nie odbija mu sodówka. Spokojnie moglibyśmy na nim zarobić. Nie jest wielu piłkarzy w naszej lidze, których witałbym u nas z otwartymi rękami, ale Artura z pewnością.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując