Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12951
Stary 10.06.2011, 22:13
Tymczasem resztki UPR-u będą startować razem z PR Jurka.

Szkoda że jeszcze z Korwinem nie mogli się dogadać, bo znowu głosy prawicowego elektoratu się podzielą i guzik z tego będzie. Znów jakieś osobiste animozje liderów sprawią, że nie będzie prawicy w parlamencie. Jeszcze część zagłosować może na PJN, dzięki temu, że do głosu doszedł tam rozsądny Kowal, a odchodzi lewicowa JKR.

I będzie jak zwykle...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!