Przemoo napisał(a):

|
powiedzcie mi czemu uważacie, że z niego taki harpagan? już któryś raz ktoś piszę, że twardziel i Małecki się go będzie bał?
|
Któryś z forumowiczów, nie pamiętam kto, wykonał kawał dobrej roboty i wyciągnął w kontekście Ilieva następujący mecz:
http://www.youtube.com/watch?v=AozII9XxMww
Zobacz sobie początek spotkania - w 2min 40s i w 7min 50s. Myślę ze to będzie odpowiedz na Twoje pytanie.