Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46973
Stary 10.06.2011, 21:40
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
powiedzcie mi czemu uważacie, że z niego taki harpagan? już któryś raz ktoś piszę, że twardziel i Małecki się go będzie bał?
Któryś z forumowiczów, nie pamiętam kto, wykonał kawał dobrej roboty i wyciągnął w kontekście Ilieva następujący mecz:
http://www.youtube.com/watch?v=AozII9XxMww

Zobacz sobie początek spotkania - w 2min 40s i w 7min 50s. Myślę ze to będzie odpowiedz na Twoje pytanie.
Odpowiedz cytując