Wyświetl pojedynczy post
gucio033
Member
 
Od: 07.2004
Skąd: tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2761
Stary 10.06.2011, 21:31
mam takie pytanko, jestem absolwentem i posiadam dyplom na kierunku ekonomii 1 stopnia i mam zamiar iść dalej i czy jest możliwości dostania się na wydział Ekonomi ale o kierunku: Gospodarka Przestrzenna? Jest wydział ekonomi jak i także kierunek i czy tylko mogę iść na jeden tor czy mogę go trochę zmienić może miał ktoś takie dylematy i mógłby się podzielić swoją sytuacją
Odpowiedz cytując