mam takie pytanko, jestem absolwentem i posiadam dyplom na kierunku ekonomii 1 stopnia i mam zamiar iść dalej i czy jest możliwości dostania się na wydział Ekonomi ale o kierunku: Gospodarka Przestrzenna

? Jest wydział ekonomi jak i także kierunek i czy tylko mogę iść na jeden tor czy mogę go trochę zmienić

może miał ktoś takie dylematy i mógłby się podzielić swoją sytuacją