Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
46970
10.06.2011, 21:27
gianbuffon
napisał(a):
bo ma tatuaż
hahah to miałem dla żartu napisać
co sądzicie o plotce Stevanovica? pare lat temu był bogiem w fm (tak jak sivakov
) ale widze ze mu w Hiszpanii jednak nie poszło...
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo