Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46954
Stary 10.06.2011, 20:16
ja bym dał szanse Gargule. Zieńczuk tez był skreślany a potem odpalił wiec dajmy mu szanse na kolejny sezon niech udowodni ze jest przydatny do Wisły.
Odpowiedz cytując