Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ronin_
Member
Od: 01.2005
Offline
#
1585
10.06.2011, 19:55
Maratonczyk, widze ze nowy, ale chyba fora pomyliles
z tymi pasami to dales po pycie!
C.Ż.N.M
ronin_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ronin_
Znajdź inne posty napisane przez ronin_