gianbuffon napisał(a):

Coś mi się wydaje, że Mały nie będzie mieć tyle odwagi, aby po nim jeździć jak po np. Kirmie
|
Może nie będzie musiał. Mam nadzieję, że Iliev okaże się wzmocnieniem. Potrzeba nam siły przebicia z przodu. Tak samo jak jakości w defensywie. Zdecydowanie czas na jakieś nowe nazwiska na bokach obrony.