Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46946
Stary 10.06.2011, 19:33
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje, że Mały nie będzie mieć tyle odwagi, aby po nim jeździć jak po np. Kirmie
Może nie będzie musiał. Mam nadzieję, że Iliev okaże się wzmocnieniem. Potrzeba nam siły przebicia z przodu. Tak samo jak jakości w defensywie. Zdecydowanie czas na jakieś nowe nazwiska na bokach obrony.
..
Odpowiedz cytując