Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6670
Stary 10.06.2011, 19:07
Wypadek Sebastiana Vettela w GP Kanady - najbardziej polecam oglądanie pomiędzy 0:22 - 0:30

http://www.youtube.com/watch?v=hAM-WTJWYRg
Odpowiedz cytując