Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia
Offline
#
6670
10.06.2011, 19:07
Wypadek Sebastiana Vettela w GP Kanady - najbardziej polecam oglądanie pomiędzy 0:22 - 0:30
http://www.youtube.com/watch?v=hAM-WTJWYRg
partyzant1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do partyzant1983
Znajdź inne posty napisane przez partyzant1983