W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie Ivicy w Wiśle (o czym od wczoraj trąbi serbska prasa) poczytałem kilka stron tamtejszego forum. Ogólnie ton wypowiedzi jest taki, że szkoda, że odchodzi, że mógłby pograć jeszcze rok lub dwa. Takie wypowiedzi kibiców rokują dobrze, aczkolwiek oczywiście nie są żadną gwarancją dobrej gry Ivicy w Wiśle. Gorzej by było, gdyby ton wypowiedzi był w stylu, dzieki za wszystko, ale Twój czas już minął.
Ps. Może to nie tutaj, ale serbska prasa pisze, ze Partizan zagiął parol na naczelnego nurka ekstraklasy, ale, tu cytat z tłumacza google "Legion hamuje Radovic"
