Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
46934
10.06.2011, 18:38
Napisali że pokażą go jeszcze na specjalnej konferencji w sobotę.
To może przyjdzie do nas jeszcze jakiś grajek w ten weekend .
Albo nawet 4 obrońców .....
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d