Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46932
Stary 10.06.2011, 18:34
Oby telenowela z Osmanem sie skonczyla,bo Onetowi konczą sie ligi do ktorych mozna by go jescze upchnąć....

Teraz ciekawe co dalej,bo potrzeby mamy,a ten sklad na puchary jest za cenki.

Mysle ze Stan ma jakich kandydatow ,bo z tym co jest to nawet grupa LE jest wątpliwa.

P.S Jedne kroczek juz jest-Iliev nasz
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.06.2011 o godz. 18:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując