Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9753
Stary 10.06.2011, 18:25
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Na wiki jest już w Wiśle
strach mnie oblecial ... nie na miejscu takie zarciki..

a tak spogladajac na statystyki obnizyl loty ale KIEDYS byl napastnikiem z pierwszej pólki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Vennegoor_of_Hesselink
W sumie nie ma mowy o zakonczeniu kariery wiec... musi gdzies dalej kopac.WIeden ---->Krakow 440km
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
E tam
Przy dobrym trenerze, jakby mu dac sie porzadnie wyleczyc to wciaż kawał napastnika
tyle, że kontrakt motywacyjny z połowa kasy za wejsciówki
Rapid bylo stac... tyle ze nie na dlugo... interes bez pokrycia
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez Glazik : 10.06.2011 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując