emj10 napisał(a):

Na wiki jest już w Wiśle
|
strach mnie oblecial ... nie na miejscu takie zarciki..
a tak spogladajac na statystyki obnizyl loty ale KIEDYS byl napastnikiem z pierwszej pólki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Vennegoor_of_Hesselink
W sumie nie ma mowy o zakonczeniu kariery wiec... musi gdzies dalej kopac.WIeden ---->Krakow 440km


bridgeburner napisał(a):

E tam
Przy dobrym trenerze, jakby mu dac sie porzadnie wyleczyc to wciaż kawał napastnika
tyle, że kontrakt motywacyjny z połowa kasy za wejsciówki
|
Rapid bylo stac... tyle ze nie na dlugo... interes bez pokrycia