Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9751
Stary 10.06.2011, 18:12
http://www.eurofutbol.pl/news/286530...uszcza-Wieden/
mam nadzieje ze Stan go nie sciagnie do Polandii... zerwal umowe z Rapidem za porozumieniem stron..ZE WZGLEDU NA LICZNE KONTUZJE... Gral kiedys w PSV.
Odpowiedz cytując