Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline
#
14050
10.06.2011, 18:03
Kiedy podadzą terminarz na 2011/12?
sory jeżeli ktoś już o tym pisał, ale nie chce mi się przeglądać 10 stron wstecz
Oress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oress
Znajdź inne posty napisane przez Oress