wisl@k_TS napisał(a):

|
Niech Sobiech idzie do sądu pracy, kasę ma na dobrego papugę to może jeszcze Józka coś oskubie. Bo zakładam, że nie będzie go satysfakcjonowało latanie po schodach.
|
Taki Sobiech to powinien złożyć wniosek o rozwiązanie umowy z winy klubu. Chętnych na niego nie będzie brakowało, zwłaszcza jakby miał kartę w ręku.