Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14048
Stary 10.06.2011, 17:26
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Niech Sobiech idzie do sądu pracy, kasę ma na dobrego papugę to może jeszcze Józka coś oskubie. Bo zakładam, że nie będzie go satysfakcjonowało latanie po schodach.
Taki Sobiech to powinien złożyć wniosek o rozwiązanie umowy z winy klubu. Chętnych na niego nie będzie brakowało, zwłaszcza jakby miał kartę w ręku.



Odpowiedz cytując