Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
1576
10.06.2011, 17:05
I co szprotson, myslisz pomalu tak jak ja?
Podobne koszulik jak wolfsburg ma dynamo moskwa
http://www.footballshirtculture.com/...12-part-1.html
Krakow-Berlin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakow-Berlin
Znajdź inne posty napisane przez Krakow-Berlin