Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46929
Stary 10.06.2011, 16:03
Dziś piątek, jutro piłkarze zaczynają przygotowania. Od razu nie mówię że narzekam na brak transferów, ale klub powinien już coś ogarnąć i chodź jednego grajka nam przedstawić. Im wcześniej tym lepiej dla trenera.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując