WislaOnly napisał(a):

Bo nikt mu nie dał szansy, chłopak moim zadaniem przydałby się, ale pod warunkiem, że dali by mu pograć, co my tak naprawdę o nim wiemy !!!
|
wiemy że póki co miał 3 klarowne sytuacje sam na sam - Podbeskidzie, Zagłebie i coś jeszcze - i 3 razy strzelał podcinką - 1 raz weszło. W River strzelił zaledwie 4 bramki czyli nie jest typowym napastnikiem... ale wg mnie gdyby się ograł byłby przynajmniej mocnym rezerwowym... nie jest szybki ale ma niezłą technike... jest także cholernie drogi;/ i ma także "zaledwie" 22 lata...
