|
Gazety piszą, bo muszą coś pisać. To czy Cikos zostanie u nas czy nie okaże w ciągu nabliższych dni. Do informacji z Chavezem podchodzę na zimno, bo te honduraskie media niedawno pisały, że kluby się nie dogadały. Najlepiej nie zawracać sobie głowy doniesieniami prasowymi tylko cierpliwie czekać. Jednak dla niektórych godzina zero się zbliża i zaczną pisać sagę ograniczoną tylko do forum jednak zatytułowaną: " Już za chwilę już za momencik, zbliży się koniec naszej Wisełki ". Będzie to pokłosie ciszy 10 czerwca odnośnie nowych transferów.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|