Wyświetl pojedynczy post
pierdek18
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11599
Stary 10.06.2011, 14:47
chodzi Ci o to
Osman Chávez: - Zdobywałem puchary w Hondurasie, zdobywałem też trofea w reprezentacji, ale to jest coś wyjątkowego. Mistrzostwo w obcej lidze, do której dopiero przyszedłem! Cieszę się, że byłem ważnym filarem tego zespołu. To jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo szczęśliwy też z tego, że stacja Canal+ wybrała mnie jako jednego z najlepszych obrońców ligi. Zdaję sobie sprawę z ciężaru jaki trzymałem. Czeka mnie jeszcze wiele pracy, tym bardziej, że przed nami europejskie puchary. Bardzo chciałbym zagrać w Lidze Mistrzów. Czuję ogromną radość, to dla mnie wyjątkowe wydarzenie.


http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20190
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
Odpowiedz cytując