Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14046
Stary 10.06.2011, 14:47
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html Podobna sytuacja Rogera, co Artura Sobiecha. Z małą różnicą. Grecki prezes chce go sprzedać/zwolnić, a nasz matoł każe chłopakowi biegac po schodach, bo on płaci to tak ma być.
Odpowiedz cytując