maxurd napisał(a):

Naprawdę coś mnie trafi. Najpierw Cikos jest ulubionym celem forumowych malkontentów, którzy widzą w chłopaku źródło wszystkich porażek klubu, teraz kiedy odchdzi nagle okazuje się, że wypuszczamy z ręki wyszlifowany brylant... Babskie fochy... Nie da się tego czytać. Naprawdę.
W temacie. Wielkiego płaczu po słowaku u mnie nie będzie. Co prawda zaliczałem się raczej do jego zwolenników, ale sądzę też, że nie będzie wielkim problemem znalezienie lepszego zawodnika.
|
100 % racji i jeszcze dodam, że prawie całe forum zachowuje się jak kobieta w różnych stadiach okresu. Przy czym tutaj kulminacja przypada na okienko transferowe....
panika, euforia, nerwowość, depresja, radość, stres i tak w kółko ....