Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46921
Stary 10.06.2011, 14:35
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę coś mnie trafi. Najpierw Cikos jest ulubionym celem forumowych malkontentów, którzy widzą w chłopaku źródło wszystkich porażek klubu, teraz kiedy odchdzi nagle okazuje się, że wypuszczamy z ręki wyszlifowany brylant... Babskie fochy... Nie da się tego czytać. Naprawdę.

W temacie. Wielkiego płaczu po słowaku u mnie nie będzie. Co prawda zaliczałem się raczej do jego zwolenników, ale sądzę też, że nie będzie wielkim problemem znalezienie lepszego zawodnika.
100 % racji i jeszcze dodam, że prawie całe forum zachowuje się jak kobieta w różnych stadiach okresu. Przy czym tutaj kulminacja przypada na okienko transferowe....
panika, euforia, nerwowość, depresja, radość, stres i tak w kółko ....
c.d.n.
Odpowiedz cytując