Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46920
Stary 10.06.2011, 12:46
Ja osobiście uważam że Cikos jest niezłym obrońcą i np przydał by się naszemu klubowi
Chłopak jest waleczny i ambitny widać po nim że zależy mu na wynikach Choć nie zawsze wychodziło chciał bym aby został u nas Powołane do pierwszej reprezentacji o czymś przecież świadczy
Odpowiedz cytując