Ja osobiście uważam że Cikos jest niezłym obrońcą i np przydał by się naszemu klubowi
Chłopak jest waleczny i ambitny

widać po nim że zależy mu na wynikach

Choć nie zawsze wychodziło chciał bym aby został u nas

Powołane do pierwszej reprezentacji o czymś przecież świadczy