thechris napisał(a):

Nie wiem z czego bardziej się cieszyć, z tego, że zostaje nasz najlepszy piłkarz z formacji defensywnej czyli Chavez, czy z tego, że odchodzi najgorszy gracz z tejże formacji czyli Czikosz
|
To chyba jakiś inny sezon oglądaliśmy w takim razie.