Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46909
Stary 10.06.2011, 10:41
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem z czego bardziej się cieszyć, z tego, że zostaje nasz najlepszy piłkarz z formacji defensywnej czyli Chavez, czy z tego, że odchodzi najgorszy gracz z tejże formacji czyli Czikosz
To chyba jakiś inny sezon oglądaliśmy w takim razie.
Odpowiedz cytując