Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46903
Stary 10.06.2011, 10:13
snyrting napisał(a):Wyświetl post
@SeQ

Masz rację, trochę mnie poniosło

Na swoją obronę dodam, że od zakończenia sezonu na tym forum pojawiło się już tyle głupot, że czasami się już gubie co jest ironią a co rzeczywistymi "przemysleniami" autora.
A będzie jeszcze gorzej, bo za moment kończy się rok szkolny i zapewne forum zostanie zaatakowane przez żądnych transferów (a pewnie i krwi) gimnazjalistów. Czas załączyć jakiś filtr anty-spamowy na oczy, bo moderatorzy mogą mieć problem ze sprzątaniem zbliżającego się wielkimi krokami Armagedonu.

Wracając do tematu - jeśli Chavez faktycznie u nas zakotwiczy na stałe, to pomimo tego, że zapewne wspominane wcześniej wielokrotnie 40% kwoty od kolejnego transferu, które miałoby otrzymać Platense zostało prawdopodobnie zapisane w umowie, nie sądze by kiedykolwiek zostało zrealizowane. Nie wydaje mi się bowiem, by Osman był zawodnikiem, o którego nagle zaczną w przyszłości walczyć kluby mocniejsze od Wisły.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.06.2011 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując