Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46900
Stary 10.06.2011, 09:41. Oby wreszcie klepnęli te umowy
Jak dla mnie, to plotkarskie serwisy sportowe, chcąc z czegoś żyć, dzień w dzień serwują "sensacyjne" wiadomości, aby tylko utrzymać poziom czytelnictwa. No bo o czym będą pisać? O pasiastych "zbrojeniach" na Kałuży

Jeśli tekst prasy honduraskiej jest prawdziwy:

Cytat:
Por esta venta, el Platense estará recibiendo unos 300 mil dólares, aunque esta no era la cifra que esperaban, pues el Wisla había ofrecido menos y tuvieron que negociar ambas partes para el beneficio del jugador
znaczyłoby to, że: "Za tę sprzedaż, Platense otrzyma około 300 tys. dolarów, chociaż nie taka kwota była oczekiwana, gdyż Wisła zaoferowała mniej i zmuszona była negocjować obie części [rozumiem że chodzi tu o $$$ tak dla zawodnika, jak i dla klubu] dla dobra samego gracza".

Taki przebieg negocjacji trzymałby się kupy. Oby tylko na ostatniej prostej nie było jakichś "niespodziewanych zmian". Obronę musimy mieć skompletowaną jak najszybciej, gdyż chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak dużo tu można zyskać lub stracić.
Odpowiedz cytując